Home page > Aktuality > Jsme oporou zdravotnickým zařízením

Jsme oporou zdravotnickým zařízením

U každého vojáka se předpokládá, že dokonale ovládá svou zbraň a svěřenou techniku. Kdykoliv si poradí ve složitých situacích a stále se zdokonaluje ve své odbornosti. Zkrátka, posouvá se ve své kariéře někam dál. Poslední měsíce však mnozí vojáci získávají nové zkušenosti, ale naprosto z jiného soudku. Stávají se oporou a pomocnou rukou ve zdravotnických zařízeních.

Domov pro seniory ve Vlčicích, Nemocnice Frýdek Místek, Ostrava, Nový Jičín, Šternberk a další jsou zdravotnická zařízení, ve kterých v posledních měsících pomáhají ženisté z Olomouce zdravotnickému personálu pečovat o nemocné, či nemohoucí.

Jejich pomoc spočívá především v úklidu, rozvozu a podávání stravy, péče o hygienu až po slova, tolik v dnešní době potřebné, útěchy a pochopení. Za svou pomoc získávají také slova chvály a to jak od zdravotnického personálu, tak od pacientů.

výměna ložního prádlaOdběrové testyPéče o pacientaPřevlékání lůžkaPříprava na péči o pacientyPéče o pacientaDěkovný list zdravot. personáluPoděkování pacientky

Nahoru